• Header-Team-tekst

Het team

Kenmerkend voor Leerdamdruk zijn de platte organisatie en de korte, directe lijnen. Als u belt met vragen over offertes, bestellingen of de voortgang van uw order, dan hebt u daar­voor altijd een vast aanspreekpunt binnen onze organisatie.

  rene
René van Schaik
directeur

M +31 (0)6 - 102 009 62
E rene@leerdamdruk.nl
  wouter
Wouter Pauw
directeur

M +31 (0)6 - 102 035 91
E wouter@leerdamdruk.nl
  temp
Willem de Mol
Verkoopadviseur

T +31 (0) 345 – 637 041
E willem@leerdamdruk.nl
             
  ad
Ad Andrée
calculatie & project adviseur

E ad@leerdamdruk.nl
  Erwin 1 160
Erwin Brand
Ordermanager productieplanner

E erwin@leerdamdruk.nl
 
         
  erik
Erik Schokker
grafisch ontwerper

E erik@leerdamdruk.nl
  maurits
Maurits Visser
dtp / digitaal drukker

E maurits@leerdamdruk.nl
 

Ron

Ron Schouw
dtp / digitaal drukker

E info@leerdamdruk.nl

 
             
  jolanda
Jolanda Stijlaart
secretariaat en boekhouding

E jolanda@leerdamdruk.nl
  chris
Chris van den Boomgaard
logistiek

E info@leerdamdruk.nl